Zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt "Specjalista handlu międzynarodowego - II edycja" - 16.12.2011 r.

 
2011-11-28 11:55:25

W imieniu Podkarpackiej Izby Gospodarczej mamy przyjemność zaprosić do udziału w konferencji podsumowującej projekt: „Specjalista handlu międzynarodowego – II edycja” realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konferencja odbędzie się w dniu 16.12.2011 r. w Krośnie w Restauracji „Hermina” (ul. Bieszczadzka 1) w godzinach od 17.00 do 20.00.
 
Głównym założeniem tego spotkania jest upowszechnienie rezultatów osiągniętych w ramach projektu, ale również przybliżenie zagadnień związanych z zasadą równości szans kobiet i mężczyzn, rolą kobiet w polityce oraz trendami występującymi na europejskim i światowym rynku pracy. Podczas  konferencji wystąpią m.in. Pani Elżbieta Łukacijewska - Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Pan Dominik Łazarz – Dyrektor Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej działającego przy WSIiZ w Rzeszowie. 
 
Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy wraz z zaproszeniem można pobrać w zakładce "Formularze do pobrania".
 
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 14 grudnia 2011 r. wysyłając formularz zgłoszeniowy pod adres e.lech@pigkrosno.pl lub nr faksu: 134323447.
 
Patronat medialny nad konferencją objęła rozgłośnia radiowa ESKA i WAWA, portal internetowy Krosno24.pl, GC Nowiny oraz portal nowiny24.
 
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia.
 
Zespół projektowy.

 

 
Projekt i wykonanie GERCO