Zaproszenie na konferencję

 
2010-07-14 12:57:49

W imieniu Podkarpackiej Izby Gospodarczej mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji podsumowującej projekty: „Specjalista handlu międzynarodowego” oraz „Nowy zawód – nowe perspektywy”, zrealizowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Do udziału w tym wydarzeniu szczególnie zapraszamy uczestników, którzy wzięli udział w projektach, przedstawicieli mediów, lokalne instytucje oraz inne zainteresowane osoby.
 

Konferencja odbędzie się w dniu 23.07.2010 r. (piątek) w Krośnie w Restauracji „Hermina” (ul. Bieszczadzka 1) w godzinach od 17.00 do 20.00.


Celem konferencji jest przede wszystkim omówienie rezultatów osiągniętych w ramach projektów oraz zaprezentowanie ich jako dobrych praktyk EFS. Spotkanie będzie także okazją do wysłuchania dwóch wykładów o tematyce: „Europejski Funduszu Społeczny jako źródło rozwoju kadr nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy” oraz „Europejski i krajowy rynek pracy – diagnoza w wybranych aspektach”.
 

Szczegółowy program konferencji, formularz zgłoszeniowy wraz z zaproszeniem znajdą Państwo w zakładce "Formularze do pobrania".


Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 21 lipca 2010 r. wysyłając formularz zgłoszeniowy pod adres e.lech@pigkrosno.pl, e.zajdel@pigkrosno.pl lub pod nr faksu: 134323447.
O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół projektowy

 
Projekt i wykonanie GERCO